Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Vianoce

Dizajnové vianočné dekorácie a tipy na vianočné darčeky v čistých líniách od LIBLIG
 

Nechajte sa očariť a objavte našu ponuku a tipy na osvedčené darčeky k najkrajšiemu sviatku v roku.

Takým môže byť napríklad termo fľaša na vodu KEEP COOL, ktorá stelesňuje zároveň aj darček pre prírodu. Nielenže je tento produkt držiteľom prestížnej German Design Award 2020, ale výrazne prispieva k odbúraniu odpadu z jednorazových obalov z nápojov. Skrátka, náš najhorúcejší tip, ktorým sa dá polichotiť ženám aj mužom.
Alternatívou na horúci nápoj so sebou sú termo hrnčeky TO GO CLICK STEEL. Vaša káva alebo čaj v nich vydržia teplé celé hodiny, vaše prsty chránia pre popálením a okrem toho ešte vyzerajú skvele. Ak si nebudete vybrať z celej tej záplavy moderných a v niektorých prípadoch aj exkluzívnych odtieňov (limitované edície), neváhajte nás kontaktovať. Radi poradíme.

Kopec ďalších inšpirácií na kvalitné a hodnotné darčeky možno nájsť aj z ponuky značky STELTON. Mnohé z nich sa stali doslova dizajnovými ikonami a milovníci dizajnu nimi nikdy nepohrdnú. 

Ak ste v štádiu zariaďovania alebo renovácie vášho bývania a hľadáte niečo "veľké pre celú rodinu", pozrite si našu ponuku nábytku.

Do pozornosti vám v neposlednom rade dávame aj vianočné dekorácie v prírodnom štýle a čistých líniách. Najradšej máme tie, ktoré sú nadčasové, neomrzia ani po niekoľkých sezónoch a sú hodnou ozdobou minimalistického interiéru. A na záver ešte jedna vychytávka - vianočný stromček zababušte do prírodnej tašky s ušami vyhotovenej z materiálu typha. Pochádza z dizajnérskej dieľne obúbenej značky MALLING LIVING. Každý detail sa totižto ráta.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím