Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Stelton

Značka Stelton je geniálnym stelesnením funčného dizajnu a ľahko rozpoznateľného rukopisu. Prináša chytré a krásne kúsky do domácnosti, ale aj cool lifestyle predmety osobnej potreby. Perfektná kvalita je samozrejmosťou.
Je popredným predstaviteľom dánskeho dizajnu s tradíciou od roku 1960, ktorú šikovne pretavuje do moderného poňatia. 
Produkuje úspešné, až ikonické série, preto niet divu, že je nositeľom nespočetného množstva prestížnych dizajnových ocenení.
Stelton milujeme aj pre jej zmysel pre udržateľnosť - kopec komponentov má k dispozícii ako náhradné diely - ak teda na to príde, radi vám ich zoženieme.

Značka Stelton sa radí medzi popredných predstaviteľov dánskeho dizajnu s tradíciou od roku 1960. Bola založená dvoma nerozlučnými kamarátmi Nielsem Stellanem Hømem a Cartonem Madelairem. Spojenie ich krstných mien Stellan a Carton bolo základom pre vytvorenie značky, ktorá má cveng po celom svete. 

Do povedomia zákazníkov sa Stelton zapísal predovšetkým kolekciami ikonického riadu a doplnkov do domácnosti, ktoré spájajú škandinávsku dizajnérsku tradíciu a moderné poňatie. V USA zažil Stelton dokonca taký boom, že jeho tovar predávali v najluxusnejších obchodných domoch za niekoľkonásobne vyššie ceny ako v rodnom Dánsku.

Stelton kráča svojou vlastnou cestou, a je hrdý na svoj inovatívny prístup. Vytvára produkty výrazne odlišnej kvality, ktoré sú hodne a hrdé na svoju históriu a tradície, ktoré sú zároveň jeho studnicou inšpirácií.
Funkčnosť, dizajn a kvalita idú pritom ruka v ruke. Dizajn produktov je veľmi dobre rozpoznateľný, nesie svoj špecifický gén. Medzi stálice sortimentu značky Stelton patrií séria EM77 a kolekcia EMMA alebo THEO

Kľúčové aspekty úspechu značky Stelton sú jednoduchosť, nadčasovosť a funkčnosť, preto je nám tak blízka. Stelton verí, že každý ich produkt musí niesť svoj účel, ktorý sa snúbi s potrebami ich zákazníka. Zažite tú geniálnu jednoduchosť a nadčasovosť aj vy. 

Za svoje kolekcie výrobkov značka získala a stále získava nespočetné množstvo prestížnych dizajnových ocenení.

Značku Stelton milujeme aj pre jej zmysel pre udržateľnosť - kopec komponentov má k dispozícii ako náhradné diely - ak teda na to príde, radi vám ich sprostredkujeme. Nezahadzujte produkt do koša ak vám na ňom niečo po rokoch odíde, najskôr nás určite kontaktujte. 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím