Váš nákupný košík je prázdny

Stelton

Značka Stelton je geniálnym stelesnením funčného dizajnu a ľahko rozpoznateľného rukopisu. Prináša chytré a krásne kúsky do domácnosti, ale aj cool lifestyle predmety osobnej potreby. Perfektná kvalita je samozrejmosťou.
Je popredným predstaviteľom dánskeho dizajnu s tradíciou od roku 1960, ktorú šikovne pretavuje do moderného poňatia. 
Produkuje úspešné, až ikonické série, preto niet divu, že je nositeľom nespočetného množstva prestížnych dizajnových ocenení.

discount
Nové
42,70 € 44,95 €

Značka Stelton sa radí medzi popredných predstaviteľov dánskeho dizajnu s tradíciou od roku 1960. Bola založená dvoma nerozlučnými kamarátmi Nielsem Stellanem Hømem a Cartonem Madelairem. Spojenie ich krstných mien Stellan a Carton bolo základom pre vytvorenie značky, ktorá má cveng po celom svete. 

Do povedomia zákazníkov sa Stelton zapísal predovšetkým kolekciami ikonického riadu a doplnkov do domácnosti, ktoré spájajú škandinávsku dizajnérsku tradíciu a moderné poňatie. V USA zažil Stelton dokonca taký boom, že jeho tovar predávali v najluxusnejších obchodných domoch za niekoľkonásobne vyššie ceny ako v rodnom Dánsku.

Stelton kráča svojou vlastnou cestou, a je hrdý na svoj inovatívny prístup. Vytvára produkty výrazne odlišnej kvality, ktoré sú hodne a hrdé na svoju históriu a tradície, ktoré sú zároveň jeho studnicou inšpirácií.
Funkčnosť, dizajn a kvalita idú pritom ruka v ruke. Dizajn produktov je veľmi dobre rozpoznateľný, nesie svoj špecifický gén. Medzi stálice sortimentu značky Stelton patrií séria EM77 a kolekcia EMMA alebo THEO

Kľúčové aspekty úspechu značky Stelton sú jednoduchosť, nadčasovosť a funkčnosť, preto je nám tak blízka. Stelton verí, že každý ich produkt musí niesť svoj účel, ktorý sa snúbi s potrebami ich zákazníka. Zažite tú geniálnu jednoduchosť a nadčasovosť aj vy. 

Za svoje kolekcie výrobkov značka získala a stále získava nespočetné množstvo prestížnych dizajnových ocenení. 

Instagram

Nech vám už neunikne žiadna novinka.
prečítajte si ako nakladáme s osobnými údajmi

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím