Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Príručné stolíky

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Materiál
Cena
Cena

 

Dizajnové príručné stolíky v čistých líniách od LIBLIG

Príručné stolíky slúžia ako praktická plocha na odloženie, ale zároveň môžu byť tiež krásnym objektom vo vašom interiéri.

Minimalistické príručné stolíky z prírodných materiálov

Vedľa sedačky alebo do prádneho kúta, v našej ponuke nájdete kopec kúskov z rôznych materiálov, okrúhle, hranaté, nižšie i vyššie, s podnožou na troch nohách. Všetky ich však spája jednoduchosť, nadčasovosť a tlmená farebná škála, príznačná pre LIBLIG. 

Dobrý výber zvýrazní váš štýl a podčiarkne čaro daného miesta. 

Tip pred kúpou vyplývajúci z rozmanitosti  

Príručné stolíky sú k dispozícii v rôznych výškach. Kým padne rozhodnutie o kúpe, zvážte priestor, v ktorom bude stolík umiestnený, aj požadovanú výšku. Príručné stolíky by mohli byť vo výške sedacieho nábytku, tj. do 60 centimetrov. Pri nižšom sedení zvoľte adekvátne aj nižší stolík - s výškou do 30 centimetrov - vznikne tak žiadanejšie prepojenie, úžitková funkcia a dojem z vašej sedačky a relaxu získa na neformálnosti a pohode.

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím