Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Outdoor

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Dĺžka
  • Materiál
Cena
Cena


Dizajnový záhradný nábytok a dizajnové záhradné doplnky v čistých líniách od LIBLIG

Aby bol pre vás čas strávený vonku ešte príjemnejší... 
Aj pri záhradnom nábytku a záhradných doplnkoch razíme cestu minimalizmu, jednoduchosti a čistých línií. 

 

Záhradný nábytok pre vysoké nároky na dizajn a kvalitu

Ponúkame vám exkluzívny nábytok a doplnky pre každú plochu v rámci vášho vonkajšieho priestoru – či už ste majiteľ rozľahlej terasy, ohromnej záhrady alebo mestského balkóna - aj oni si totiž zaslúžia kvalitný a krásny nábytok a doplnky. V sortimente nájdete kúsky od spoľahlivých a renomovaných značiek Jan Kurtz a Blomus

 

Záhradný nábytok pre štýl a pohodu

Pri modernom bývaní sa dostáva zadosťučinené intenzívnejšiemu prepojeniu interiéru s exteriérom. Nároky na bývanie prenášame aj do záhrady. S naším záhradným nábytkom od renomovaných dizajnérov vytvoríte oázu pohody a pokoja, ktorá vyhovuje vašim preferenciám osobného štýlu. Je vám k dispozícii rozmanitý výber. Ak si nebudete vedieť poradiť, s kľudom sa obráťte na nás, radi vám pomôžeme.
Dali sme pre vás dokopy ponuku zahŕňajúcu jedálenské súpravy, jedálenské stoly; lounge prvky: lounge pohovky, lounge kreslá, ďalej rôzne lavice, lavičky, lehátka k bazénu, stoličky, kreslá ale aj doplnky do záhrady

 

Vonkajšie miestnosti

Vytvorte štýlovú vonkajšiu jedáleň s našimi setmi záhradných stoličiek a stolov, a záhradnými doplnkami. Do vonkajšej obývacej izby sa vám budú hodiť pohovky, príručné stolíky a kreslá. Nájdete u nás aj menšie záhradné súpravy vhodné na balkóny či pre odľahlé kúty záhrady. Tu nimi zariadite dokonalý čitateľský kútik či posedenie pre malých lapajov, aby neboli rušení pri ich bádaniach a dobrodružstvách. 
Nechajte sa u nás inšpirovať aj vybavením pre vonkajšiu kuchyňu. Budete top a  trendy a grilovacie party s priateľmi či rodinné posedenia vo vašej záhrade dostanú pečiatku s puncom exkluzivity. 

 

Spojenie funkčnosti a estetiky

Záhradný nábytok v ponuke LIBLIG zaujme už na prvý pohľad svojím exkluzívnym a neokukaným dizajnom, ale nezaostáva ani z hľadiska kvality. Vysoko kvalitné a odolné materiály, odolné voči poveternostným vplyvom, jednoduché na údržbu – toto sú atribúty, ktorými sa riadime pri vytváraní ponuky pre vás. 

 

Svetlo a žiarivá atmosféra pre vašu záhradu 

Okrem elegantného záhradného nábytku v prírodnom štýle ponúkame na Liblig.sk vhodné možnosti osvetlenia balkóna alebo terasy. Verte, je rozhodujúce pre tú pravú atmosféru a vďaka nim bude vaša záhrada žiariť aj večer a v noci. Príjemnú atmosféru pri ohni či posedení s priateľmi vytvárajú romantické lucerny, napríklad od značky Blomus. Tá prináša aj stolové, či stojace inovatívne svietidlá LED. Užite si komfort prinášajúce záhradné svietidlá s USB dobíjaním. Po sezóne ich kľudne umiestnite dovnútra či do zimnej záhrady a svoju službu vám urobia aj tu.

 

Kompletný look s dizajnovými doplnkami pre terasy a záhrady

Záhradné doplnky dotvoria váš štýl a originalitu vášho obľúbeného miesta. Pridať na útulnosti môžete napr. pomocou vankúšov. Podľa toho, ktorú tlmenú farbu si z nášho sortimentu vyberiete, podporíte harmóniu, ducha miesta a svojej outdoorovej ploche navodíte perfektný vzhľad. 
Pohrajte sa aj s rozmiestnením rôznych exteriérových kvetináčov, vysaďte ich príjemnými rastlinami, ktoré budú dotvárať kulisu terasy.
Lucerny, pochodne či svietniky nesmieme tiež opomenúť. Predstavte si posedenie vonku bez dodatočného osvetlenia v teplých tónoch ohňa, je to priam nemožné!


Ponuka LIBLIG je určená pre všetkých, ktorí majú vyššie nároky na kvalitu a dizajn. 

 

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím