Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

MALLING LIVING

Úprimná vášeň pre nadčasový a trvácny dizajn vo vysokej kvalite. To je to, čo stelesňuje dánska dizajnérska spoločnosť MALLING LIVING od jej založenia v roku 2013. Inšpiráciu nachádza v grafických líniách, klasickom dizajne a nordickom bývaní. Jej prioritou je používanie trvanlivých materiálov. Prináša typický rukopis, ktorý je poľahky aplikovateľný do rozmanitých typov domovov. 

Úprimná vášeň pre nadčasový a trvácny dizajn vo vysokej kvalite. To je to, čo stelesňuje dánska dizajnérska spoločnosť MALLING LIVING od jej založenia v roku 2013. 

Inšpiráciu nachádza v grafických líniách, klasickom dizajne a nordickom bývaní. 
Jej prioritou je používanie trvanlivých materiálov. Tie jej nie sú ani zďaleka ľahostajné – predpokladá intenzívne používanie svojich produktov a preto ich tvorí tak, aby zvládali aj nadmerné užívanie.

MALLING LIVING prináša typický rukopis, ktorý je však poľahky aplikovateľný do rozmanitých typov domovov. 

Za značkou nestojí nik iný, ako dizajnérka Rikke Malling. Pochádzajúca z rodiny architektov, Rikke oplývala vždy veľkým obdivom k interiérového dizajnu, navrhla a vytvorila interiéry vlastných reštaurácií, aby dosiahla celkový výraz podľa vlastného gusta. Práve táto cesta a vášeň viedli v roku 2013 k založeniu vlastnej značke. A my sme jej za toto odhodlanie vďační. 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím