Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Osvetlenie

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Materiál
Cena
Cena

Dizajnové osvetlenie v čistých líniách od LIBLIG

Svetlo a osvetlenie dokáže v interiéri vytvoriť príjemnú atmosféru a výrazne vplýva na to ako sa cítime. Samotné svietidlá pritom môžu byť výraznými prvkami v priestore, alebo sotva badateľnými zdrojmi príjemného, teplého svetla. Či ste zástancom jedného, alebo druhého, v našej ponuke nájdete originálne stropné svietidlá a tiež stojacie a stolové lampy. Renomovaní výrobcovia, kvalitné a nadčasovo krásne prevedenie. Dúfame, že si vyberiete, lebo my by sme hneď brali všetky ;-)

Chytré osvetlenie

V našej ponuke nájdete nielen nádherné ale aj funkčné a rafinované kúsky, kúsky s ocenením reddot design award ako napríklad klasika v modernom poňatí ANI LAMP. Čakajú na vás milé detaily ako dotykové ovládanie, mobilné LED lampy, možnosť nastavenia úrovne jasu, čím sa postarajú o správnu náladu.  

Outdoor osvetlenie

Mnohé z osvetlení v našej ponuke sú vhodné aj pre exteriér. Z tejto kategórie určite neprehliadnite LED lampu SPIRIT - vezmete si ho so sebou do akéhokoľvek kúta záhrady a vďaka svojmu dizajnu tam bude vyzerať prirodzene a krásne. Tiež vám dovolí nastaviť si tú správnu svetelnú pohodu.

Minimalistické osvetlenie

Všetky dizajnové osvetlenia sú navrhnuté v minimalistickom duchu, sú nadčasové a presahujú rámec jednej sezóny.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím