Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Nábytok

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Materiál
Cena
Cena

 

Dizajnový nábytok v čistých líniách od LIBLIG

Ste vyznávačom jednoduchých, čistých línií a hľadáte kvalitný nábytok? Ste tu správne.

Nábytok z prírodných materiálov

V našej ponuke nájdete množstvo zaujímavých kúskov, z ktorých si kúsok po kúsku vyskladáte útulný a očarujúci domov. Nesmrteľný kráľ všetkých materiálov -  drevo, doplnené o oceľ, betón, či mramor, to je kombinácia, ktorá nás vždy nadchne. Z našich obľúbených značiek a výrobcov sme vytvorili výživnú ponuku nábytku - jedálenské stoly, stoličky, barové stoličky, lavice, regály, poličky, konferenčné stoly, príručné a konzolové stolíky, taburety, vešiaky… veríme, že vás chytia za srdce rovnako ako nás.

Nábytok ako stvorený pre minimalistické moderné bývanie

Nadchnite sa aj vy nadčasovým dizajnom a kvalitným vyhotovením, ktoré vám budú robiť dlho radosť a aj o pár rokov budú cennými kusmi vášho domova. 

Nábytok v prírodnom štýle s certifikátom udržateľnosti

Na Liblig.sk nájdete nevšednú ponuku nábytku. Prinášame vám nábytok od svetoznámych dizajnérov a značiek. Mnohé kúsky boli vyhotovené priamo v Európe, majú transparentný pôvod, je známy ich dizajnér, iné boli vyrobené použitím tradičných remeselných techník, či sa pýšia certifikátmi pefc alebo fsc. Prihliadame totiž aj na udržateľnosť.

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím