Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Dekorácie a doplnky

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Materiál
Cena
Cena

 

Dizajnové doplnky v čistých líniách od LIBLIG

LIBLIG vám s láskou prináša doplnky pre útulné bývanie. Správne vybrané doplnky dokážu pozdvihnúť dojem z celého interiéru, potešia oko a v ideálnom prípade sú aj praktickými pomocníkmi. Pozrite si našu ponuku kúskov, s ktorými dokážete poľahky vyčarovať jedinečné kombinácie a nadčasovo krásne bývanie.

Dizajnové doplnky do kuchyne

Kuchyňa je srdcom domova, je miestom, kde sa intenzívne stretávame, a pripravujeme rôzne chody od malých raňajok až po komplikovanejšie slávnostnejšie obedy či večere. Najmä tu je preto na mieste klásť dôraz na kvalitu a funkčnosť. Od renomovaných výrocov ako Stelton alebo Blomus sme pre vás vybrali podnosy, mlynčeky na soľ a korenie, drobné kuchynské elektrospotrebiče, termosky, karafy, no a nezabudli sme ani na pomocníkov pri stolovaní ako krásne riady a príbory. Šikovní pomocníci, ktorí uľahčia prácu v kychyni a zo stolovania spravia zážitok, by sa určite mali tiež. :) Nájdete tu dózy na maslo, držiaky na papierové utierky, chlebníky a pod. Samostatnou kapitolou sú kanvičky na smotanu a mlieko, krásne dizajnové hrnčeky a šálky na kávu a čaj, čajové kanvice a termohrnčeky.   

Kúpeľňové doplnky

Pre vaše domáce oázy očisty a pohody prinášame dizajnové dávkovače na mydlo, odkladacie misky, poháre na zubné kefky a ďalšie kúsky, všetko do detailu perfektne zladené farbou aj tvarom. Nájdete tu viaceré vydarené kolekcie, niektoré sú priam bestsellermi, ako napr. SONO

Dizajnové dekorácie v duchu minimalizmu

V žiadnej domácnosti nesmie chýbať aspoň zopár dizajnových dekorácií. Dodajú jej úplne inú úroveň a vám potešenie pri každom pohľade na ne. V rôznych tvaroch a farbách, vždy však tak, aby zapadali do našej filozofie. Kvalitné, jednoduché, nadčasové, aby presiahli rámec hitu na pol sezóny. Toto je presne tá oblasť, kde sa mnohí dokážeme takpovediac vybúriť. Lucerny, svietniky, kvetináče, tak obľúbené stojany na kvetináče, vázy, nástenné dekorácie - to všetko z dizajnérskeho sveta, v úžasnom severskom štýle.

Milé doplnky pre pracovňu, ktoré z nej vykúzlia seriózne aj pohľadné pracovné miesto, nesmú chýbať tiež.

Textílie

Zázraky v interiéri dokážu vyčarovať aj textílie - plédy, koberce, deky či uteráky a utierky. Prehrejú a zabývajú ho a sú vďačnou farebnou pointou, práve nimi sa ľahko docieli akcent. 

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím