Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

O nás


Vitajte, 
volám sa Henrieta a som zakladateľkou značky LIBLIG.

Zlepši si bývanie, dáš tým životu zmysel a dokonca zlepšíš a ozdobíš svet, hovoria Dáni. Význam týchto slov je neskutočne hlboký a krásny. Aj ja verím v toto posolstvo.

Odjakživa som mala vzťah ku krásnym veciam, k dizajnu a vždy ma veľmi bavilo zútulňovať a skrášľovať prostredie, v ktorom žijem. Dostupných ich bolo málo. Preto vznikla značka LIBLIG, ktorá je mojim osobným ateliérom čistých línií.

Čas, ktorý trávime doma s blízkymi je veľmi vzácny. Prostredie, ktoré si doma vytvárame na nás silno pôsobí a ovplyvňuje nás, aj keď si to často vôbec neuvedomujeme. Domov by mal byť miestom pokoja, tepla, rovnováhy a krásy.  Nie iba “miestom“, alebo “domom“.
Mám rada dizajn, jednoduchosť a milujem prírodu. Mám rada, keď sa mäkkosť prírodných materiálov prirodzene prepletá s vľúdnymi štruktúrami. A keď spolu vytvárajú pokojné, hrejivé miesto, kde sa môžeme cítiť príjemne, slobodne a doma. 

Rovnaký pocit z vlastného bývania by som chcela priniesť aj vám. Značka LIBLIG stelesňuje prirodzenosť a čisté línie pre váš domov, prostredníctvom ponuky kvalitného nábytku, doplnkov a dekorácií pre interiér aj exteriér. Z materiálov uprednostňujem hlavne drevo, kov, betón, mramor, ľan - prírodné materiály, ktoré nič nepredstierajú a sú hrdé na to, čím sú. Ich umiernený výraz je podporený tlmenou farebnou škálou.

Na vašej spokojnosti mi nesmierne záleží v každom detaile. Verím, že sortiment, ktorý pre vás s láskou vyberám, chytí za srdce aj vás a nájdete si v ňom kúsky, ktoré prinesú do vášho domova ďalší kúsok útulnosti, pohody a tepla a budú vám dlho robiť radosť. 

Tak nech sa páči, vstúpte a zútulňujte vaše najmilšie miesto - váš domov.


S láskou,  

Henja a váš LIBLIG - Ateliér čistých línií
 

 

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím