Váš nákupný košík je prázdny

CORONA INFO

Počas obdobia pandémie funguje e-shop 24/7. Objednávať môžete kedykoľvek. Takisto sme vám naďalej radi k dispozícii, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Dodávky od našich dodávateľov žiaľ nechodia spoľahlivo a načas, nedokážeme to v tejto pohnutej dobe ovplyvniť. Preto sa môže stať, že aj vaša objednávka bude vybavená o čosi neskôr ako zvyčajne. O prípadných výpadkoch vašich obľúbených dizajnových kúskov vás budeme informovať.
Robíme všetko pre to, aby ste diskomfort pocítili čo možno najmenej. Záleží nám na každom detaile.

Expeduje v obmedzenom režime, v priemere 2x týždenne.

Osobný odber je naďalej možný, počas pracovných dní v čase od 14:00 do 18:00 hod. Pri osobnom preberaní zásielky aj pri doručení kuriérskou spoločnosťou prosím použite ochranné rúško, chránite seba aj iných.

SPS momentálne neakceptuje platbu dobierky v hotovosti, preto aktuálne táto možnosť nie je v e-shope sprístupnená. Pre nedostatok terminálov sa však môže stať, že váš kuriér nie je vybavený POS terminálom na platbu platobnou kartou. Mal by vás o tom vopred telefonicky informovať, a v tom prípade môžete platiť aj hotovosťou. Majte ju teda prosím pripravenú pre každý prípad.

Budeme sa tešiť kedy toto obdobie pominie a v zdraví budeme spolu pokračovať v spríjemňovaní a zútulňovaní vašich domovov.
Nateraz prosíme o zhovievavosť a trpezlivosť. 

S láskou, 

váš LIBLIG - Ateliér čistých línií 

Instagram

Nech vám už neunikne žiadna novinka.
prečítajte si ako nakladáme s osobnými údajmi

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím