Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

CORONA INFO

 

Počas obdobia pandémie funguje e-shop 24/7. Objednávať môžete kedykoľvek. Sme vám radi k dispozícii, v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

V dôsledku narušenia globálnych dodávateľsko-odberateľských vzťahov nám žiaľ nechodia dodávky od výrobcov spoľahlivo a načas, a nedokážeme to ani my v tejto pohnutej dobe ovplyvniť. Preto sa môže stať, že aj vaša objednávka bude vybavená o čosi neskôr ako zvyčajne. O prípadných výpadkoch vašich obľúbených dizajnových kúskov vás budeme informovať.
Robíme všetko pre to, aby ste diskomfort pocítili čo možno najmenej. Záleží nám na každom detaile.

Tovar, ktorý máme skladom, expeduje priebežne.
Objednávky odosielame až po ich skompletovaní, tj. ak sú z nej pripravené na odoslanie všetky položky.

Osobný odber je možný, pondelok - sobota v čase od 10:00 do 19:30 hod. Pri osobnom preberaní zásielky aj pri doručení kuriérskou spoločnosťou prosím použite ochranné rúško, chránite seba a rešpektujete ostatných.

Budeme sa veľmi tešiť kedy toto obdobie pominie a v zdraví budeme spolu pokračovať v spríjemňovaní a zútulňovaní vašich domovov.
Vopred ďakujeme za zhovievavosť a trpezlivosť. 

S láskou, 

váš LIBLIG - Ateliér čistých línií 

 

 

aktualizované: 01.10.2021

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím