Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

BLOMUS

LIBLIG-BLOMUS-brand

Značka Blomus sa zasadzuje za premyslený, minimalistický a v neposlednom rade funkčný dizajn určený pre moderné bývanie. Jej produkty sú vyrábané s tradičnou úctou k remeslu a sú tak kvalitné, že presahujú rámec jednej generácie. Váš domov ponoria do prirodzených a vyvážených farieb a obohatia ho autentickými materiálmi a výrazovo silnými tvarmi prameniacimi vo vášni. 


NOVO INTERPRETOVANÁ JEDNODUCHOSŤ. To je výstižná charakteristika nemeckej značky blomus. Zasadzuje sa za premyslený, minimalistický a v neposlednom rade funkčný design určený pre moderné bývanie. Kvalita ruka v ruke s estetikou oslavujú inovatívnosť, ktorá na Vás dýcha z každého detailu. Váš domov ponoria produkty tejto značky do prirodzených a vyvážených farieb a obohatia ho výrazovo silnými tvarmi prameniacimi vo vášni a autentickými materiálmi ako korok, ľan, kamenina, betón, drevo či taký pradávny materiál ako nehrdzavejúca oceľ s jej jedinečnými vlastnosťami. Spontánna dokonalosť je dosahovaná ich vzájomným prepájaním a kombinovaním.

Artikel je vo svojej podstate tvarovo obmedzený na priame línie a čisté tvaroslovie. O čo jednoduchšie sú proporcie výrobkov, o to bohatšia je ich ponuka a rôznorodosť použitia, počnúc kuchynskými pomocníkmi cez doplnky pre kúpeľňu a pracovňu až po výbavu do exteriéru.

Výrobky značky blomus sa vyznačujú extrémne vysokými úžitkovými vlastnosťami, ako aj výnimočnou kvalitou a dlhou životnosťou. Firma bola založená v r. 1961, aktuálne je vedie už štvrtá rodinná generácia, sídli v meste Sundern v Severnom Porýní-Vestfálsku. V súčasnosti ide o jednu z najvýznamnejších firiem zaoberajúcich sa produkciou antikorových výrobkov, oplývajúcich vysokou mierou kvality, ako aj exkluzívnym moderným designom.

Rozpráva príbeh jedného regiónu, ktorý bol kedysi centrom prekvitajúceho oceliarskeho a uhoľného priemyslu. Každý jeden produkt nás presviedča o svojom nároku objavovať neustále niečo nové, prebúdzať zvedavosť a zapojiť čo najrozmanitejšie vplyvy okolitého prostredia. Tak prekračuje nové, na budúcnosť orientované cesty bez kompromisov s ohľadom na kvalitu a dokonalú remeselnícku zručnosť.

Príznačný prístup bez kompromisov k nárokom na kvalitu zaistil produktom blomus miesto na špici medzinárodného sveta designu. Túto filozofiu berie vážne a uplatňuje ju na všetkých úrovniach a vo všetkých oblastiach. 

Z výrobkov v čistých tvaroch, si určite budete vedieť vybrať:

  • WC a kúpeľňové doplnky, v ucelených sériách – zásobník na mydlo, mydelničky, osušky, uteráky, kúpeľňové predložky, držiaky na uterák, úschovné boxy – čakajú  nas Vás štýlové rána a večery s pôžitkom ala štýlové domáce wellness
  • svietniky, vázy, riad a pomôcky na stolovanie
  • z pomocníkov do kuchyne: koše na chlieb, karafy na vodu, príbory, misky, riad, dosky na krájanie, solničky a koreničky, podložky, a kopec iných, pričom sú určite vhodné aj ako hodnotné darčeky k rôznej príležitosti.
  • záhradný raj: záhradné fakle, lampáše, a myslí aj na zvieracích spoluobyvateľov – ponúka aj štýlové kŕmitká pre vtáčiky.

RUN BY FAMILY 
DRIVEN BY PASSION

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím