Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Jan Kurtz

Šarmantná nemecká značka Jan Kurtz je typická atribútmi ako CHARAKTER A OSOBITOSŤ. Známa je trendovými outdoor kolekciami a ukážkovo štýlovým nábytkom v puristickom designe. Je nadčasová a moderná zároveň, nie však nedosiahnuteľná. Svoje produkty si necháva vyrobiť prevažne v Európe. Vyznačujú sa prirodzenou svojráznosťou, čo dáva príjemný predpoklad pre vytvorenie precíteného domova, kde sa človek cíti dobre. Pri výrobkoch tejto značky môžete nájsť certifikáty Trees4Trees, pefc, a fsc.CHARAKTER A OSOBITOSŤ. To sú základné atribúty šarmantnej nemeckej značky Jan Kurtz, známej trendovými outdoor kolekciami a ukážkovo štýlovým nábytkom v puristickom designe. Je nadčasová a moderná zároveň, nie však nedosiahnuteľná.

 Vznikla v 90-tych rokoch v Affalterbachu, v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko a pomerne rýchlo sa etablovala na trhu designu. Cieľom šéfa značky je vytváranie novodobých klasík, čo sa darí aj napĺňať. K začiatkom jej príbehu sa viaže produkt záhradné lehátko AMIGO, ktorá dokáže osloviť široké masy aj dnes a patrí stále k úspešnému sortimentu Jan Kurtz.

Napriek svojmu rôznorodému stvárneniu a voľbe materiálu ovplývajú všetky produkty spoločným rukopisom vyjadreným štýlom a prirodzenou svojráznosťou zároveň, čím sa nepochybne odlišujú od konkurencie. Obe tieto črty predstavujú dokonalý predpoklad pre precítený domov, kde sa človek cíti dobre.

Táto značka sa však neobmedzuje len na „vydávanie“ designu. Dôsledne pracuje s malými a kompetentnými výrobnými závodmi prevažne z Európy a spolupracuje s medzinárodnými designermi. Používa výhradne vysokohodnotné, prírodné a hlavne starostlivo vyberané materiály ako drevo, oceľ, či hliník s čistým fokusom na kvalitu a detailné spracovanie.

Záhradný nábytok od Jan Kurtz premení Váš vonkajší priestor na výnimočné miesto a poteší oko každého fajnšmekra. Každý kúsok sa vyznačuje kombináciou nezameniteľného štýlu a silnej emócie. Pre oblasť outdooru prináša punc jedinečnosti. Používané látky sú robustné, každá jedna rúrka hliníkového nábytku veľkoryso navrhnutá tak, aby bol produkt stabilný a spoľahlivý. Nepriehľadnuteľné sú záhradné lavičky, záhradné stoly, lehátka, príručné stolíky, slnečníky, svietniky atď, kolekcie Jever a Samoa.

Pre interiérový design nájdete u tejto značky rovnako kúsky, ktoré vedia skvostne osloviť, ako napr. hoker Aino, kožušinový hoker Cheyenne alebo zrkadlo Mirada.

trees4trees    

Značka Jan Kurtz poskytuje pomoc v rámci ochrany prírody s ohľadom na používanie tíkového dreva indonézskej neziskovej nadácii Trees4Trees. Táto podporuje miestne spoločenstvá partnerskými akciami zalesňovania a s tým súvisiace vzdelávacie programy. 
Prostredníctvom spoločne pestovaných a udržiavaných lesov sú vytvárané životné podklady, ktoré znižujú negatívne pôsobenie vyrubovania a obnovujú životné prostredie. Aj preto radi predstavujeme túto značku aj Vám.

pefc                           

Vnímanie životného prostredia očami tohto producenta začína pri designe a výbere materiálu.  Zohľadňuje spotrebu surovín ako aj príjem zdrojov. Používaním ekologických a pre životné prostredie priateľských udržateľných materiálov vzniká tá pravá udržateľnosť znovupoužitím a znovuzhodnotením jej produktov. Jan Kurtz je certifikovaný podľa uznávaného FSC-Standard a PEFC-Standard a podporuje tak záväzné a udržateľné lesné hospodárstvo.

Objavte rozmanitosť a kvalitu sortimentu Jan Kurtz, nechajte sa zviesť perfektným výberom pre moderných a trendových ľudí. V prípade otázok sme Vám radi k dispozícii, neváhajte nás kontaktovať.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím