Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

MOEBE

Dizajnové štúdio MOEBE z Dánska má svoj príznačný, veľmi dobre rozpoznateľný rukopis, ktorému od jeho založenia v roku 2014 prepadli fanúšikovia z celého sveta.
Pri svojich udržateľne vyrábaných produktoch je verné minimalistickým líniám a vezie sa na vlne "new nordic". Svoj dizajn obmedzuje na tie najjednoduchšie tvary.
Vďaka svojej modularite sa výrobky, založené na komponentoch, dajú ľahko zmontovať, opraviť a recyklovať. Made to last. A to doslova! 

Tradícia dizajnérskeho štúdia MOEBE sa píše od roku 2014. Založené bolo v Dánsku dvoma architektmi Martinom de Neergaardom Christensenom, Nicholasom Oldroydom a stolárom Andersom Thamsom. 

Všetky návrhy pochádzajú z ich vlastnej tvorby a starostlivo doťahujú každý jeden detail až po finálny produkt. Výrobky MEOBE sú navrhnuté s ohľadom na modularitu, sú založené na komponentoch a dajú sa preto poľahky zmontovať, opraviť, aj recyklovať. Svoj dizajn obmedzujú na tie najjednoduchšie formy. V neposlednom rade nám je na nich nesmierne sympatický lokálny aspekt výroby a jedinečnosť a veľmi dobrá rozpoznateľnosť štýlu. 

Drvivá väčšina produktov sa vyrába v Európe, použité drevo, zväčša dubové, pochádza z udržateľných zdrojov.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím