Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

STOREFACTORY

STOREFACTORY je “nálepka“, ktorá už na prvý pohľad pôsobí strhujúco. Je to švédska značka s blízkosťou k čistým líniám a prírodnej mäkkosti. Vytvára produkty skutočnej estetiky, ktoré fungujú v každej domácnosti - modernej aj klasickej.
Chráni a je hrdá na škandinávske tradície a domáci výrobný priemysel. Veľa jej produktov je nielen navrhnutých, ale aj vyrobených priamo vo Švédsku. 
V ostatnom období sa z nej stal veľký hit Instagramu. 


Švédskym domom niečo chýba! S touto pohnútkou založili Madeleine und Mats svoju spoločnosť STOREFACTORY. Obaja sú zbehlí v oblasti interiérového dizajnu a maloobchodu, čo cítiť v mnohých aspektoch.

STOREFACTORY je nálepka, ktorá už na prvý pohľad pôsobí strhujúco. Je to švédska značka s blízkosťou k čistým prírodným líniám. Vytvára produkty skutočnej estetiky, ktoré fungujú v každej domácnosti. Chráni a je hrdá na škandinávske tradície a domáci výrobný priemysel. Veľa jej produktov je nielen navrhnutých ale aj vyrobených priamo vo Švédsku.

Absolútnym bestsellerom je svietnik Lidatorp – je perfektne jednoduchý a pritom tak všestranný. Hodí sa do každej miestnosti, má okúzľujúci výraz a je použiteľný ako dekorácia v rôznych ročných obdobiach, vrátane sviatočných príležitostí. Či už doplnený o vlašské orechy (TIP na Vianoce), kúsok eukalyptu, machu, tráviny, mušle... - alebo úplne puristicky.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím