Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Mrs. Mighetto

Étericky pôsobiace postery, obrázky a karty značky Mrs. Mighetto sú jemné, ale zároveň vedia okamžite upútať pozornosť. Kúzelné postavičky z nich si ihneď zamilujete nielen vy, ale stanú sa obľúbenými kamarátmi aj pre vaše dieťatko.
Za každou ilustráciou stojí čarovný príbeh zahalený rúškom tajomstva a dáva ďalší priestor na snenie a rozvíjanie detskej predstavivosti. 
Za značkou stoja dve talentované maliarky - Malin a Anna. Ich výrobky sú ručne maľované akvarely tlačené na kvalitný papier s certifikátom FSC.  


Zrazu to bola láska. Taký je život. Alebo, ako povedala Anna: „Toto musí svet vidieť.“
Je to príbeh Malin a Anny. Povedali a urobili, namiešala sa farba, myšlienky sa stali realitou, nátlačky sa stali ostrými výtlačkami, ilustrácie sa stali zarámovanými maľbami, milované postavy dostali svoje mená a stali sa magickými osobnosťami, slovo sa dostalo do akcie a tak ďalej.

Mrs. Mighetto je švédska značka založená v roku 2014 so sídlom v Štokholme. Vytvára hlavne výtlačky, ale aj tapety, interiérové doplnky a dekoračné výrobky pre detskú izbu. Prvá kolekcia uvedená na trh v októbri 2014 s názvom Superhrdinovia bola vypredaná za menej ako dva týždne. V súčasnosti sa zbierka výrobkov predáva vo viac ako 20 krajinách, vo viac ako 150 obchodoch. Produkty sú vyrobené z originálnych obrazov v akvareli a boli charakterizované ako výrobky plné fantázie, histórie a tajomstva vhodné pre deti a ich rodičov. Starostlivo je vyberaná a uprednostňovaná kvalitu pred kvantitou. Zbierky plagátov sú limitované edície a keď sú vypredané, nerobí sa dotlač. Ročne vychádzajú dve tlačové zbierky.
Sen „“jednodňového“ písania a ilustrovania detskej knihy sa naplnil knihou ABC Lonely in the Land of Letters (vyšla v decembri 2018), v ktorej postavy Mrs. Mighetto ožili v dlhšom formáte. Veríme, že ich bude viac...

Malin a Anna majú obrovské srdce, podporujú organizáciu Friends, ktorá bojuje za bezpečnosť detí a The Swedish Brain Foundation (Hjärnfonden) a jej prácu v oblasti  chorôb mozgu, zranení a zdravotného postihnutia.
Posledných päť rokov sa spolu s Barncancerfornden a Läkarmission podieľala na vianočnom projekte.

Nikto nie je dokonalý, ale značka sa snaží robiť vedomé rozhodnutia. Usiluje o to, aby jej produkty boli vyrobené zo zodpovedných zdrojov a je hrdá na podporu VI-skogen (švédska organizácia, ktorá pestuje stromy v Afrike v boji proti chudobe). 
Kúpou papierových výrobkov Mrs. Mighetto meníte životné prostredie. Na každý strom použitý pri výrobe papierových výrobkov je vysadených 10 nových stromov. Vysadené stromy prispievajú k úrodnejšej pôde, ktorá zase podporuje poľnohospodársku výrobu.
Mrs. Mighetto  sa snaží minimalizovať uhlíkovú stopu, aktuálne je hrdým zástancom Vi Agroforestry. Všetky jej papierové výrobky sú tlačené na papieri certifikovanom pre životné prostredie a na papieri s certifikátom FSC (Forest Stewardship Council). Všetky jej tlačové zariadenia sú z hľadiska klímy na 100% neutrálne.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím