Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Regále, police

  • Materiál
Cena
Cena

 

Dizajnové regále a police v čistých líniách od LIBLIG

Jednoduché na montáž, včlenenie do interiéru, aj používanie. A pritom s nimi dosiahnete tak veľký efekt. Správne zvolenou policou dokážete zamávať celou miestnosťou a dodať jej tak ten správny šmrnc. Sú skvelým miestom na dodekorovanie miestnosti, odloženie obľúbenej rastliny, sošky, či kôpky kníh. Zaujmú čistým dizajnom, potešia dlhou životnosťou.

Či už hľadáte regál a policu, ktoré postavia na výslnie umelecký či dizajnový kúsok, či umožnia prehľadné zoradenie kníh od geniálnej talianskej autorky alebo pár predmetov bežnej potreby, vyberajte z ponuky Liblig.sk regále a police od renomovaných značiek, spájajúce funkčnosť aj estetiku. 

Minimalistické regále a police z prírodných materiálov

Máme radi univerzálnosť a jednoduchosť, a regály a police z našej ponuky sa nesú tiež v tomto duchu. Hodiace sa do pracovne, obývačky, aj kuchyne. Dbáme na autentickosť materiálov a kvalitu vyhotovenia. Kovové a drevené regály a police by mohli byť vašim favoritom; menšie kúsky, kde to priestor dovolí, ale aj rozmerovo zdatnejšie, poskytujúce dostatočné miesto, praktické usporiadanie a funkčnosť.  

 Všetky ich však spája jednoduchosť, nadčasovosť a tlmená farebná škála, príznačná pre LIBLIG. 

Skvelý výber zvýrazní váš štýl a podčiarkne osobitosť daného miesta. 

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím