Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

THE_OAK_MEN

Love wood | cool stuff je krédom značky THE_OAK_MEN, za ktorou stoja majstri od fachu z Dánska. Šikovné, univerzálne tvarovateľné interiérové dekorácie z ozajstného dubového dreva. Vyrobené kde inak ako v Európe. V duchu minimalizmu, presne tak ako to milujeme. Stvorené pre mužov aj ženy.   

Love wood | cool stuff je krédom značky THE_OAK_MEN, za ktorou stoja majstri od fachu z Dánska. A ním sa aj plnohodnotne riadia.

Spoznajte šikovné a originálne interiérové dekorácie z ozajstného dubového dreva. Vyrobené kde inak ako v Európe, zručnými majstrami. V duchu jednoduchosti a minimalizmu, presne tak ako to milujeme. Perfektné k vytvoreniu personalizovaného bývania pre smart milovníkov prírodného štýlu a chytrého dizajnu zároveň, ženy aj mužov nevynímajúc.  

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím