Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Novoform

Špičková kvalita spracovania, silný zmysel pre dizajn, detail a nadčasovosť. To sú atribúty dánskej značky Novoform podstavenej na silnej tradícii škandinávskeho dizajnu pod taktovkou jej zakladateľa – dizajnéra Kristiana Jakobsena a známeho architekta Bjarneho Urhammera. Produkty Novoform sa okrem toho hrdo hlásia k princípom udržateľnosti a jej zmyslom je výhľad presahu k ďalším generáciám. 


Novoform je dánska dizajnérska firma postavená na pevnom základe škandinávskych tradícií dizajnu. Vyznáva prírodné materiály, jednoduchosť a tlmené farby, inšpiráciu čerpá v bežnom živote, skvelých ľudoch a kráse prírody. Jej zámerom je nadčasová tvorba žiadaných  produktov, ktoré sa oplatia držať po dlhú dobu a ktoré budú stále lahodiť oku aj duši.
Jej výrobky sa vyznačujú špičkovou kvalitou spracovania, silným zmyslom pre detail, ale aj udržateľnosťou a výhľadom presahu k ďalším generáciám. 

Novoform založil dizajnér Kristian Jakobsen v roku 2011, v tomto projekte však nie je sám. Je ovplynený silným rukopisom svojho spolupracovníka – veľmi známeho dánskeho architekta Bjarneho Urhammera, absolventa Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture. 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím