Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Novoform

Špičková kvalita spracovania, silný zmysel pre dizajn, detail a nadčasovosť. To sú atribúty dánskej značky Novoform podstavenej na silnej tradícii škandinávskeho dizajnu pod taktovkou jej zakladateľa – dizajnéra Kristiana Jakobsena a známeho architekta Bjarneho Urhammera. Produkty Novoform sa okrem toho hrdo hlásia k princípom udržateľnosti a jej zmyslom je výhľad presahu k ďalším generáciám. 


Novoform je dánska dizajnérska firma postavená na pevnom základe škandinávskych tradícií dizajnu. Vyznáva prírodné materiály, jednoduchosť a tlmené farby, inšpiráciu čerpá v bežnom živote, skvelých ľudoch a kráse prírody. Jej zámerom je nadčasová tvorba žiadaných  produktov, ktoré sa oplatia držať po dlhú dobu a ktoré budú stále lahodiť oku aj duši.
Jej výrobky sa vyznačujú špičkovou kvalitou spracovania, silným zmyslom pre detail, ale aj udržateľnosťou a výhľadom presahu k ďalším generáciám. 

Novoform založil dizajnér Kristian Jakobsen v roku 2011, v tomto projekte však nie je sám. Je ovplynený silným rukopisom svojho spolupracovníka – veľmi známeho dánskeho architekta Bjarneho Urhammera, absolventa Royal Danish Academy of Fine Arts, School of Architecture. 

Instagram

Nech vám už neunikne žiadna novinka.
prečítajte si ako nakladáme s osobnými údajmi

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím