Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

floortje.luise

floortje.luise - a creative studio bringing visual stories into beeing
Pohon pre tvorenie čerpá Floortje, stojaca za značkou, v jednoduchosti prírody a cykloch ročných období. Jej jedinečné art printy sú ich oslavou. Má výnimočný zmysel pre estetiku a detaily, ktorých minimalistické poňatie vás bude neprestajne nadchýnať.    
"We are nature, and nature is part of us."    

floortje.luise - a creative studio bringing visual stories into beeing
Pohon pre tvorenie čerpá Floortje, stojaca za značkou, v jednoduchosti prírody a cykloch ročných období. Jej jedinečné art printy sú ich oslavou. Vyjadrujú detaily z tohto kolobehu prírody, a to abstraktným spôsobom. Stačí sa pozorne zadívať, rozpráva každý detail. Jej úmyslom je inšpirovať ľudí, aby našli a rešpektovali svoj vlastný prírodný cyklus.

Presne tak ako príroda na jar, keď raší, v lete, keď dovoľuje rásť, na jeseň, keď zo seba môže všetko zhodiť a napokon v zime, keď sa všetko stíši a zahľadí do svojho vnútra. U civilizovaného človeka sa tieto rozdiely ako keby stierajú a preto vieme len ťažko načerpať nové sily. A strácame priestor na rast niečoho nového, čo má prirodzene prísť. Kolekcia obrázkov má byť ako naše zrkadlo, máme sa naučiť, čo kedy "pustiť".    
"We are nature, and nature is part of us."    

 

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím