Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Úprimnosť | Udržateľnosť | Umiernenosť


V LIBLIG spontánne žijeme “3U” zásadami a s radosťou vám ich predstavujeme.

Ú P R I M N O S Ť
Filozofiou našej značky je úprimnosť a férovosť prístupe k zákazníkom aj vo výbere materiálov. Preferujeme tie prírodné, ktoré sú pravdivé. Vždy si radi sadáme k rodinnému stolu poskytujúcemu príjemné teplo na dotyk. Správame sa férovo k našim dodávateľom, výrobcom, aj k našim zákazníkom. Veríme, že slušné a úprimné slová majú silu zmeniť svet. 

U D R Ž A T E Ľ N O S Ť
Milujeme prírodu a nie je nám ľahostajný spôsob zaobchádzania s prírodnými surovinami. Pamätáme na to aj pri výbere značiek. V našej ponuke nájdete hand-made kúsky, produkty vyrobené tradičnými remeselnými technikami, z recyklovaných materiálov, slow collection, v neposlednom rade pr
odukty s lokálnym pôvodom a certifikátmi FSC-Standard a PEFC-Standard, na čo sme veľmi hrdí.  
Prirodzene na to dbáme pri každom detaile našej práce aj spôsobe balenia vašich zásielok. 

U M I E R N E N O S Ť
Domov by mal vyžarovať teplo a pokoj, jeho umiernený výraz by mal byť nerušivou kulisou k životu vašej rodiny. Naša ponuka sa nesie práve v tomto duchu. Pracujeme s tlmenou farebnou škálou, máme radi jednoduchosť a nadčasovosť. Kúsky z našej ponuky sa vám vďaka tomu rýchlo nezunujú a aj vďaka kvalitným materiálom a poctivému prepracovaniu vám budú robiť radosť celé roky.

Instagram

Prihláste sa na odber newslettra

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím