Vzhľadom na aktuálnu situáciu môže dôjsť a aj dochádza k zdržaniu dodávok od výrobcov a v preprave. Ďakujeme za pochopenie.

Váš nákupný košík je prázdny

Kreslá

  • Značka
  • Farba
  • Skladom
  • Materiál
Cena
Cena

 

Dizajnové kreslá v čistých líniách od LIBLIG

Čo je k relaxu lepšie ako vyložiť si nohy a spočinúť na pohodlnom kresle? Príjemný čas na ňom môžete stráviť aj pri posedení s priateľmi, bežnom čítaní knihy alebo aspoň pri krátkom výdychu po príchode domov. Sledujete radi filmy? Kreslo tu bude vždy pre vás. Vyberte si z ponuky na Liblig.sk to najlepšie, netreba opomenúť, že práve tento kus nábytku sa stane highlightom vašej obývačky a bude jedným zo základných elementov, pri ktorom sa vám najčastejšie pristaví zrak. 

Minimalistické kreslá z prírodných materiálov

Vedľa sedačky, pri krbe, do čitateľského kútika. Tam všade môžete zakomponovať svoje obľúbené dizajnové kreslo. V našej ponuke nájdete ich sortiment z rôznych materiálov, v okrúhlejších aj hranatejších líniách. Všetky ich však spája jednoduchosť, nadčasovosť a tlmená farebná škála, príznačná pre LIBLIG. Ak hľadáte kovové kreslo, kreslo z ratanu, či také kde sa vyskytuje aj drevo, pristavte sa, a ak si neviete vybrať, radi vám poradíme.

Skvelý výber zvýrazní váš štýl a podčiarkne osobitosť daného miesta. 

 

Instagram

Nech vám už neunikne žiadna novinka.
prečítajte si ako nakladáme s osobnými údajmi

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím